Зміст
Вступ
. Загальна характеристика розвитку електронної торгівлі в Україні на сучасному етапі
. Технічне завдання
. Вибір інструментальних засобів розробки
.1 Вибір архітектури
.2 Вибір мови програмування
. Вимоги до технічних засобів
. Інструкції користувачу
.1 Загальнодоступна частина магазину
.2 Система адміністрування
. Інструкції програмісту
.1 Структура бази даних
.2 Структура веб-сервера
6.3 Робота з базою даних
6.4 Робота з сесією
Висновки
Список літератури
Вступ
На сьогоднішній день ставлення до Інтернет-комерції в Україні дуже спокійне і різкого зростання на цьому ринку немає. Це зумовлено рядом причин:
·відносно мало користувачів Інтернету (не більше 10%). Загалом, не зовсім правильно оцінювати ринок за загальною кількістю користувачів. Наприклад, у групі покупців турів по Європі або рідкісних речей їх напевне буде близько 100%. Однак користувачі Інтернету ще й зосереджені у великих містах, де зараз бурхливо розвивається «звичайна торгівля», більш звична і зручна для покупців;
·Інтернет-комерція заощаджує не гроші, а час. Ціни в Інтернет-магазинах вищі, ніж у звичайних як мінімум на вартість доставки. Середній же покупець воліє заощаджувати гроші, а не час;
·висока вартість електронних угод. Існуюче співвідношення середньої ціни купівлі і ціни електронної транзакції є несприятливим. Це добре ілюструють карткові зарплатні проекти. Люди в більшості випадків знімають одразу всю зарплату, оскільки ціна кожної транзакції є досить відчутною порівняно з розміром зарплати (найчастіше це певний відсоток, але не менше 5грн);
·нерозвинена система електронних платежів. Жодних проблем не виникає в сегменті «business to business» - зазвичай розраховуються через банківську систему електронних платежів. З фізичними особами складніше. Хоча в Україні можна стати членами міжнародних систем (наприклад, WebMоnеуEхсhаngе), тарифи високі, а попит низький.
Інтернет-замовлення що стали одним із джерел просування товарів звичайної торгівлі і мають безсумнівні переваги, дозволяють:
·організувати цілодобовий канал збуту і реклами своєї продукції;
·організувати якісно новий сервіс для постійних і майбутніх покупців;
·одержати додаткове місце торгівлі без оренди площ;
·збільшити число клієнтів, у тому числі за рахунок інших регіонів.
Є сектори торгівлі, для яких перелічені недоліки мають менше значення. При цьому Інтернет-послуги мають навіть певні переваги, особливо там, де:
·дуже важлива оперативність;
·витрачається багато часу на пошук потрібного товару (книги, запасні частини);
·вартість транзакцій щодо ціни потрібного товару невисока або діють кілька чинників (покупка, оренда нерухомості).
Враховуючи всі недоліки і переваги функціонування Інтернет вирішено було розробити online-системи прийому замовлень для кафе "ФЕКС", яка би дозволила здійснювати замовлення через мережу Інтернет.
1. Загальна характеристика розвитку електронної торгівлі в Україні на сучасному етапі
Що таке Інтернет ще 5-8 років тому в Україні знали далеко не всі, а його користувачами були лише одиниці, та й ті сприймали його лише як іграшку для розваг. Проте на Заході Інтернет вже тоді був популярним, інтернет-магазини - дуже модними та прибутковими. Наприкінці 1999 року в Україні вже почали зявлятися перші інтернет-магазини, які, незважаючи на несприятливий ринок, були переконані, що Інтернет розвиватиметься, працюватиме та навіть зароблятиме непогані гроші. Почали зявлятись інші інтернет-магазини, багато фірм та магазинів впровадили в себе новий спосіб продажу - через мережу Інтернет
Всі тенденції, у першу чергу на Заході, вказують на те, що вже найближчим часом , яка сьогодні дуже швидко почала розвиватися, перетвориться на електронний бізнес. Завжди знайдуться надто ліниві, або надто зайняті, які захочуть не відходячи від компютера знайти, вибрати та замовити товар. До речі, найбільше таких клієнтів зявляється перед Новим Роком, та іншими святковими днями, коли часу обмаль, а подарунки потрібно встигнути купити всім.
Розвиток Інтернет-магазинів напряму залежить від кількості користувачів Інтернету, а вона щодня збільшується і, звісно ж, від наших законів Слід зазначити позитивну динаміку зростання кількості інтернет-магазинів в Україні Якщо раніше зявлявся один новий Інтернет-магазин на тиждень, то сьогодні по декілька нових Інтернет-магазинів з'являється щодня. Конкуренція насправді доволі серйозна. Сьогодні придбати готовий Інтернет-магазин чи орендувати його на якийсь;час не становить жодної проблеми. Тому й зростає кількість Інтернет-магазинів, яких нині в Україні більш ніж 2000. На ринку сьогодні просто безліч маленьких «підвальних» фірмочок, де працюють дві людини - одна на прийомі замовлень, інша на продзвольні оптовиків. Прибутки цих компаній не значні й вони виживають тільки тому, що працюють напівлегально. Такі компанії досить часто не можуть надати товар, але за рахунок низьких цін, що вказують на своїх сайтах, закручують відвідуваність.
Предметы
Актуальные Дипломы по программному обеспечению, программированию