Планшетні технології: переваги та недоліки - онлайн-чтение

 

 


Страница 1 из 6

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра прикладної фізики



ОБОВЯЗКОВЕ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

З дисципліни «Персональний компютер»

на тему "Планшетні технології: переваги та недоліки"



Виконав

Перевірив



Суми 2012

Зміст


Вступ

. Планшетний персональний комп'ютер

.1 Конструкція та технології

.2 Інтернет-планшет

.3 Ipad

.4 Планшети Samsung Galaxy Tab

.5 Майбутнє - за планшетними комп'ютерами

. Переваги та недоліки

.1 Переваги планшетних комп'ютерів

.2 Недоліки планшетів

Висновок

Список літератури


Вступ


В наш час технології на стоять на місці, с кожним роком зявляються все нові більш досконалі технології. Дана робота присвячена планшетним технологіям, їх перспективам розвитку, характеристика, відмінностям, перевагам та недолікам. Широке розповсюдження планшетів поступово витісняють настільні ПК з світового ринку, тому дана тема є дуже актуальною в наш час.


1. Планшетний персональний комп'ютер


Планшетний персональний комп'ютер (англ. tablet РС) - клас ноутбуків, обладнаних планшетним пристроєм рукописного введення, об'єднаним з екраном. Планшетний комп'ютер дозволяє працювати за допомогою спеціального пера (стилуса) або пальців, без використання клавіатури і миші.

Користувач може вводити текст, використовуючи вбудовану програму розпізнавання рукописного введення, екранну (віртуальну) клавіатуру розпізнавання мови, або звичайну клавіатуру (якщо вона є у складі пристрою).


Рисунок 1 - iPad - перший планшетний комп'ютер який завоював велику популярність


Більшість планшетних ПК працюють під керуванням операційної системи Windows XP Tablet РС Edition. Планшетні ПК з'явилися в широкому продажі після виходу цієї редакції, восени 2002 року. До цього пристрої цього типу використовувалися у вужчих ринках - на виробництві, в медицині і держустановах. Існують і планшетники під керуванням різних варіантів GNU/Linux.


.1 Конструкція та технології


Конструктивно планшетні комп'ютери діляться на дві великі категорії: перша - так звані "чисті" планшети, тобто корпуси невеликої товщини, в які вмонтовані сенсорні дисплеї; друга - клавіатурні планшетники або "трансформери", що є повноцінними клавіатурними ноутбуками, в яких дисплей може повертатися і закривати собою клавіатуру.

Комп'ютери першої категорії набагато легші за комп'ютери другої категорії, і вони призначені саме для постійного носіння в одній руці і рукописного введення даних. "трансформери" - важчі, проте до їх безперечних переваг належить можливість роботи як в "планшетному" режимі, так і в режимі звичайного ноутбука. Зрозуміло, до планшетних комп'ютерів першої категорії теж можна підключити клавіатуру для стаціонарної роботи, проте у "трансформерів" вона завжди під руками, хоча це і приводить до збільшення ваги.

Головна відмінна особливість даного сімейства ПК - це апаратна сумісність з IBM PC-компютерами і встановлені на них повноцінні операційні системи використовуються на настільних комп'ютерах і ноутбуках, такі як:

·сімейство Microsoft Windows NT (Windows XP Tablet PC Edition, Windows 7, Windows 8);

·Apple Mac OS X;

·Linux (повна настільна збірка одного з варіантів цієї ОС).

Встановлена настільна ОС надає користувачеві можливість використовувати без обмежень всю широту програмного забезпечення доступного на настільному комп'ютері.

Переважна більшість планшетних ПК працюють під управлінням операційних систем сімейства Microsoft Windows NT (Windows XP Tablet PC Edition, Windows 7). Але при цьому існують планшетні ПК під управлінням ОС Apple Mac OS X [1] (наприклад Axiotron Modbook (англ.)) і різних варіантів Linux.

Користувач може вводити текст, використовуючи вбудовану програму розпізнавання рукописного введення, екранну (віртуальну) клавіатуру, розпізнавання мови, або фізичну клавіатуру.

По конструктивному виконанню, планшетні ПК діляться на:

) «Чисті планшетники» - пристрої без повноцінної клавіатури;

) планшетні ноутбуки, також звані «конвертованими» (англ. convertible) або трансформерами, через свою можливості до трансформації: пристрій може виглядати як ноутбук, екран можна розвернути навколо осі на 180 ° і покласти на клавіатуру - ноутбук буде виглядати як планшет.


Рисунок 2 - Планшетний ноутбук

Предметы

Все предметы »

 

 

Актуальные Контрольные работы по программному обеспечению, программированию