Організація робіт з експлуатації і ремонту обладнання Черкаської МЕМ - онлайн-чтение

 

 


Страница 1 из 8

Зміст


Вступ

. Коротка історія підприємства електричних мереж і найближчі перспективи його розвитку

. Схеми, конструкції розподільчих пристроїв й основне устаткування підстанції

. Облаштування і конструктивне виконання повітряних ліній

. Організація оперативного керування

5. Організація робіт з експлуатаційного і ремонтного обслуговування ліній, підстанцій

6. Механізація робіт

. Охорона праці

. Індивідуальне завдання

Висновок

Список літератури


Вступ


Я проходив технологічну практику в службі підстанцій Черкаських магістральних електричних мереж. Черкаські електричні мережі входять в склад Центральної електроенергетичної системи Державного підприємства «Укренерго». Підприємство займається експлуатацією обладнання підстанцій і ліній електропередач, монтажем, ремонтом обслуговуванням електротехнічного устаткування. Моїм керівником від підприємства була провідний інженер служби підстанцій Завгородня Людмила Андріївна. Під час проходження практики я ознайомився з основним обладнанням підстанції «Черкаси» 330/110/10 кВ, організаційною структурою підприємства. Розглянув питання експлуатації основного устаткування. Була проведена екскурсія по службах Черкаських МЕМ, та на ВРУ-330 підстанції «Черкаси». Я спостерігав за проведенням поточного ремонту, та виведенням обладнання в ремонт. Вивчив основні правила технічної експлуатації та техніки безпеки. Для написання свого звіту консультувався у свого керівника, інших інженерів підстанції, по питанням охорони праці - у інженера з охорони праці Берези М.Г., по виробничо-економічним питанням - у виробничо-технічному відділі.


1. Коротка історія підприємства електричних мереж і найближчі перспективи його розвитку


Черкаські магістральні електричні мережі створені згідно наказу Міністра енергетики та електрифікації України від 28.10.1996 р. № 185 "Про структуру магістральних електричних мереж у Черкаській області" як відособлений підрозділ Центральних магістральних електричних мереж Державної електричної компанії "Укрелектропередача" на базі державних магістральних мереж напругою 330-750кВ, розташованих в Черкаській області.

Мета створення - забезпечення високого оперативно-технологічного обслуговування, якості ремонтів електроустановок ДЕК Укрелектропередача", підвищення ефективності використання фінансових і матеріальних ресурсів, надійності роботи обладнання споруд та пристроїв.

З першого жовтня 1998 року Черкаські магістральні електричні мережі після реорганізації ДЕК „Укрелектропередача та НДЦ України, створення на їх базі НЕК „Укренерго, стали відособленим підрозділом Центральної електроенергетичної системи Державного підприємства НЕК „Укренерго

Мета - забезпечення виконання необхідних ремонтів та оперативно - технічного обслуговування магістральних електричних мереж 330, - 750кВ і надійної роботи обладнання, споруд, пристроїв та систем управління.

Організаційна структура Черкаських МЕМ наводиться в додатку 1.

Персонал Черкаських МЕМ обслуговує:

підстанцію 330/110/10 кВ „Черкаси;

підстанцію 330/110/10 кВ „Поляна;

ПЛ 750 кВ Південно-Українська АЕС - Вінниця протяжністю 81,62км;

ПЛ 330 кВ загальною протяжністю 311,6 км;

кабельну магістраль звязку Київ - Горлівка протяжністю 473 км.

Підрозділом експлуатується виробнича база - РВБ в м. Черкаси, де розташовані ремонтні майстерні служби транспорту, столярна майстерня, приміщення лабораторій, виробничих служб, санітарно-побутового призначення, адміністративна будівля та складське господарство.

Перспективними напрямками роботи підприємства є:

-підтримка обладнання підстанцій в робочому стані, своєчасний його ре5монт та модернізація;

-поступова заміна морально і фізично зношеного обладнання на сучасне, більш ефективне й надійне, включаючи обладнання іноземних фірм;

-застосування та впровадження нових методів діагностики обладнання.

-Для підвищення надійності електропостачання схемою перспективного розвитку Центральної ЕС на період до 2010 року з перспективою до 2015 року передбачається будівництво ПЛ-330кВ Поляна-Тальне з підстанцією 330/150кВ Тальне та переведення на номінальну напругу повітряної лінії Побужжя-Тальне, яка збудована в габаритах 330кВ та тривалий час експлуатується на зниженій напрузі 150кВ.

-Планується реконструкція діючого ЗРУ-10кВ з будівництвом нової підстанції 110/10кВ з ЦРП-10кВ на території бази ВАТ Черкасиобленерго Це в повному обсязі дозволить вирішити питання регулювання напруги.


2. Схеми, конструкції розподільних пристроїв й основне устаткування підстанції


1. Головна схема електричних зєднань; розподільні пристрої, їхні конструкції.

Предметы

Все предметы »

 

 

Актуальные Отчеты по практике по физике